Update: de presentaties zijn toegevoegd.
Klik in onderstaand programma op een project om de presentatie te downloaden.
De bijeenkomst vindt plaats op donderdag 16 maart 2023 om 19:30 uur in D’n Oesterham. De avond begint met een korte openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum, met het (financieel) jaarverslag.
Aansluitend presenteren meerdere initiatieven voor woningbouw in Oostrum hun project. We hebben hen gevraagd om te laten zien voor welke doelgroep(en) wordt gebouwd, om wat voor woningen het gaat, de aantallen per doelgroep, de stand van zaken en de planning voor de komende tijd.
Na afloop kunt u bij informatiekraampjes antwoord krijgen op uw individuele vragen. Ook kunnen geïnteresseerden hun contactgegevens achterlaten om op de hoogte te blijven van nieuwe ontwikkelingen.

LET OP: wachtlijst!
Het maximum aantal plaatsen is bereikt. U kunt zich nog aanmelden met één persoon per adres, maar u komt op de wachtlijst. Stuur daarvoor uw naam en adres naar info@dorpsraadoostrum.nl. Als er plaatsen vrijkomen worden die op volgorde van aanmelding verdeeld.
Programma:
19:15 Inloop met koffie
19:30 Openbare vergadering Dorpsraad. Agenda:
- 1: Opening
- 2: Vaststelling agenda
- 3: Notulen vergadering 20 oktober 2022
- 4: Financieel jaarverslag en verkiezing kascommissie
- 5: Overzicht activiteiten in 2022, en vooruitblik 2023
- 6: Rondvraag
- 7: Sluiting
19:55 Korte pauze
20:00 Themabijeenkomst wonen in Oostrum: presentaties
Klik hieronder op een project om de presentatie te downloaden.
- 1: Oostrum Oost: 59 woningen tussen Mgr. Hanssenstraat, Geijsterseweg en Van Broekhuizenstraat
- 2: De wei van Camps: aan de Mgr. Hanssenstraat, bij het spoor
- 3: Back in Time (BIT): verbouwing tot meerdere appartementen
- 4: Stationsweg 130: verbouwing tot meerdere wooneenheden
- 5: Stationsweg: meerdere vrijstaande woningen op het voormalige terrein van Nelissen
21:00 Korte pauze
21:10:
- 6: Hoex Bouw: meerdere woningen aan de Geijsterseweg en de Van Broekhuizenstraat
- 7: Paschalis: verbouwing tot een woongemeenschap met maisonnettes voor starters, appartementen voor families en seniorenwoningen, en meerdere gemeenschappelijke ruimtes en faciliteiten. Helaas heeft Paschalis bij nader inzien aangegeven pas naar buiten te willen treden nadat de belangrijkste procedures zijn doorlopen. De dorpsraad zal de huidige stand van zaken kort toelichten.
21:30 Gelegenheid om stands van initiatiefnemers te bezoeken en vragen te stellen
22:00 Sluiting